ICS ICS ICS ICS Official partner of DZINE

Digital Signage - Software

DISplay Studio - Edytor strony

Edytor Strony pozwala na tworzenie atrakcyjnych i dynamicznych prezentacji składających się z tekstów, obrazów, filmów i obiektów flash. Tworzone strony można zapisać we wszystkich znanch rozdzielczościach obsługiwanych przez wyświtlacze dostęne na rynku. Użytkownikownik może kopoiować potrzebne pliki z dowolnego miejsca wprost do obszaru roboczego aplikacji. Rozkład obiektów można łatwo redagować, ponadto umożliwia łączenie obiektów z dowolnej bazy danych pozwalając na aktualizacje w czasie rzeczywistym prezentowanych danych.

Page Editor

Edytor strony umożliwia wspóldzielenie źródeł, elementów multimedialnych potrzebnych do tworzenia stron pośród różnych osób pracujących nad tym samym projektem.

Obsługa TV, streaming video oraz linki z zewnętrznych baz danych, takich jak SQL ®, Oracle ®, XLS, CSV, TXT, itp.

Editor Strony dZine jest całkowicie darmowy dla użytkowników.

Interfejs użytkownika opiera się na zasadzie "Co chcesz, to masz".


DISplay Server - Dystrybucja kontentu i harmonogram

Z Serverem DISplay można zarządzać swoimi DISplayer w prosty i intuicyjny sposób. Możesz wysyłać strony, przełączając wyświetlacze on / off, wykonywać aktualizacje i wiele więcej. Wszystkie działania mogą być wykonane ręcznie lub automatycznie za pomocą wbudowanego harmonogramu.

Page Editor

Intuicyjny kalendarz pozwala zaplanować na poszczególnych ekranach lub grupach ekranów co ma się wyświetlać. Zdalne zarządzanie możliwe jest z jednego lub wielu punktów , każdemu z administratorowi przypisane są różne profile.

System zapewnia pełną rejestrację wszystkich wyświetlonych treści np. w celu naliczenia opłat, logowana jest również komunikacja między serwerem a DISplayer, w przypadku utraty połaczenia DISplayr posiada własne mechanizmy zabezpieczające. Żadna informacja o harmonogramie oraz logi nie zostaną utracone.

System wykrywa, gdy plik jest już nieaktualny i Display Server automatycznie wysyła nowe pliki do DISplayera. Możliwe jest wykorzystywanie linków z zewnętrzną zawartością baz danych , jak również auto aktualizacje (inicjacja połączenia w kierunku serwera).


API Edytor

Page Editor

Edytor API jest narzędziem dla profesjonalistów. Wykracza on poza możliwości oferowane przez Edytor strony poprzez ręczną edycję . API Edytor wspiera również zdarzenia API, których można używać do tworzenia interaktywnych stron, wspierających użytkownika (klawiatura, mysz, ekran dotykowy,…).

Program ten automatycznie implementuje syntax coloring oraz przewiduje możliwość sprawdzania błędów składni. API Editor także dostarcza informacje na temat parametrów funkcji API, więc łatwo można dodać więcej oinformacji.

Wcześniej dodane parametry zostaną automatycznie rozpoznane automatycznie uzupełnione

Opis systemu: Przykłady zastosowań: